• Gilaburine ®

    Gilaburine ®

GİLABURİNE ®

STANDARDİZE GİLABURU (Viburnum opulus L.) EKSTRESİ İÇEREN FİLM TABLET - NUTRITIONAL SUPPLEMENT

GİLABURİNE® HAKKINDA...

Gilaburine® ; Gilaburu (Viburnum opulus L.) bitkisinin, tıbbi amaçlar için arileştirme yapılarak geliştirilmiş özel bir genotipi olan Gilaburu Plus Power (Gilaburu PP) bitkisinin dünyada ilk defa kültür bahçelerinde % 100 organik olarak yetiştirilen meyvelerinin saf ekstraktıdır.

GİLABURİNE® NE YAPAR?

Endemik bir bitki olan Gilaburu hakkında gerek bizler gerekse farklı bağımsız araştırmacılar tarafından bir çok bilimsel araştırma yapılmış ve yayınlanmıştır. Hem içerik hem de etkinlik olarak yapılan bu araştırmalar bize göstermiştir ki, Gilaburu içeriğindeki etken madde kombinasyonu ile benzersiz bir bitkidir ve doğal, bitkisel bir gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

GİLABURİNE® NASIL ÇALIŞIR?

Böbrek taşları gerek böbrekte gerekse kanal içinde hareket ederken şiddetli ağrılar hissedilmesine neden olur. Hareket halindeki taşlar ayrıca kanal içerisinde yırtıklar oluşturarak kanama ve iltihaplanmalara sebep olabilir.

Gilaburu içeriğindeki etken madde kombinasyonu ile benzersiz bir bitkidir ve doğal, bitkisel bir gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

GİLABURİNE® NASIL KULLANILIR?

Gilaburine® 'nin içeriğindeki Gilaburu Plus Power (Gilaburu PP) meyve ekstraktından alınan etken madde kombinasyonu, vücutta belli bir oranda ve düzende bulunmalıdır.

Bu nedenle günlük kullanım şekli olarak;
Günde 3 kez 2’şer tablet, yemeklerle birlikte bol suyla tüketilmesi önerilmektedir.


DOĞADA VAHŞİ ORTAMDA YETİŞEN GİLABURU BİTKİSİ - GİLABURU PLUS POWER (GİLABURU PP) KIYASLAMASI

Farkları

1- Gilaburu, farklı genetik kodlarda çeşitleri olan bir bitki türünün genel adıdır.

2- Gilaburu; bakteri, virüs, spor ve mantar gibi zararlıları bünyesinde bulundurur, arileşmemiş vahşi bir bitkidir.

3- Gilaburu doğada rastgele ve vahşi olarak yetişir.

4- Gilaburu için vahşi ortamda; sulama, besleme, budama, bakım yapılmadığından ve olgunlaşma, hasat sürelerinin standart olmamasından dolayı bir kalite standardı oluşmaz ve sürdürülebilir kalite elde edilemez.


5- Gilaburu vahşi ortamda, büyüdüğü yerin toprak mineral-pH değerlerine, farklı rakımlarda, farklı mikro klima ve beslenme şartlarına göre farklı oranlarda etken madde içeren meyveler verir. Etkin olanlar ise ayrıştırılamadığından verimli bir kullanım sağlanamaz.

1- Gilaburu PP ise tek bir genotip olup bu genotipin özel adıdır.

2- Gilaburu PP ise bu zararlılardan arileştirilmiş özel bir genotip olup, %100 organik kültür yetiştiriciliği için uygundur.

3- Gilaburu PP ise dünyada ilk kez kültür bahçelerinde yetiştirilmiştir.

4- Gilaburu PP için ise kültür bahçelerinde; sulama, besleme, budama, bakım bitki ihtiyaçlarına göre yapılır, olgunlaşma ve hasat ise bitkinin etken madde miktarı en yüksek seviyede iken yapılır. Bundan dolayı kalite standardı vardır ve sürdürülebilir kalite elde edilir.

5- Gilaburu PP ise kültür bahçelerinde; en uygun toprak mineral-pH değerleri seçilerek yetiştirilmiştir. En uygun rakım, mikro klima ortamı seçilmiştir, değişiklik göstermez ve stabildir. Beslenme ve bakım bitki ihtiyaçlarına göre özel olarak yapıldığından dolayı, Gilaburu PP meyvelerinin etken madde oranları farklılık göstermez.


FİTOTERAPİ
(BİTKİLERLE TEDAVİ)
NEDİR?

Bitkilerin, bitkilerin çeşitli kısımlarının ve izole fitokimyasalların çeşitli hastalıkların tedavisinde ve hastalıklardan...

Daha Fazla Bilgi

GİLABURU BİTKİSİNİN TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA KULLANIMI

Anadolu'da Kayseri civarında Erciyes havzası mikro-klima ortamında doğada vahşi olarak yetişen Viburnum opulus L.

Daha Fazla Bilgi

GİLABURU BİTKİSİNİN TAŞIDIĞI FİTOKİMYASAL BİLEŞİKLER

Gilaburu majör olarak yüksek miktarda klorojenik asit etken maddesi içerir. Saf halde bulunan bu fonelik etken madde yine

Daha Fazla Bilgi

GİLABURİNE® EKSTRESİNİN STANDARDİZASYONU VE ÜRETİMİ

GİLABURİNE hammaddesi olan Gilaburu ekstresinin standardizasyonu amacıyla yapılan bilimsel çalışmaların

Daha Fazla Bilgi

GİLABURU PLUS POWER (Gilaburu PP)

Gilaburu bitkisi doğada zaman içerisinde yaşadığı mikro-klima ortamı ve doğal şartlara göre birçok farklı içerik ve genetik

Daha Fazla Bilgi

GİLABURİNE® İÇİN VERİLEN 12 YILLIK EMEĞİN HİKAYESİ

Gilaburu bitkisinin doğal yetişme bölgelerinin tespit edilmesi.

Daha Fazla Bilgi

GİLABURİNE®'NİN KULLANIM ALANLARI

Şifalı bitki olarak adlandırılan Gilaburu hakkında birçok bilimsel içerik ve etkinlik çalışması yapılmış ve etkinliği kanıtlanmıştır.

Daha Fazla Bilgi

GİLABURİNE® UZMAN BİLGİ SAYFASI

Gilaburine hakkında uzman bilgilendirme; Klorojenik asit, Gilaburine Pre-Klinik incelemesi, Gilaburine referanslar

Daha Fazla Bilgi


UYARI:
İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir.

İnternet sitemiz aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.