Natural Health Products, NHP İlaç San. Tic. A.Ş. sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için ; ISO 9001-2003 kalite standartlarında üretilen, hızlı iyileşme sonuçları veren %100 doğal bitkisel ürünlerin ve antiseptik, etkin yara bakım ve dezenfeksiyon ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktadır.

NHP, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan doğal ürünler ile canlıların hastalıklara karşı korunması ve tedavisine yönelik ürün ve hizmetler ile sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmayı temel hedef olarak kabul etmiştir. Yenilikçi bir yaklaşımla kendine özgü bir kalite ve güvenilirlik profili yakalamak için kullanıcı odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

NHP, ürünlerin sürekli gelişimini destekleyen AR-GE çalışmaları, standartlarla belirlenmiş kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle geleceğini şekillendiriyor.

Ürünlerimizin klinik etkinliği, dünyanın önde gelen bilim insanları ve araştırmacılarının yaptığı ve çok sayıda hastanın yer aldığı geniş kapsamlı çalışmalarla desteklenmektedir.

NHP ürünlerinin bilimsel kuruluşlar tarafından diğer ürünlerle karşılaştırmalı çalışmaları yapılmıştır. Bu çalışmaların sonuçları, kullanıcılarımıza ürünlerimizin özellikleri ve performansları hakkında objektif bir değerlendirme olanağı sağlamaktadır.

Modern ve yenilikçi anlayışa sahip bir firma olan NHP, sosyal ve ticari gelişmelerin farkında olarak kullanıcı beklentilerini zamanında, en doğru ve ekonomik şekilde karşılamaktadır.

Sağlık alanında iyi yetişmiş, tecrübeli kadrosu ile hizmet veren NHP, ileri teknoloji ile üretilmiş doğal ürünleri sayesinde hastalıkların önlenmesi ve tedavisine yeni yaklaşımlar getirmiştir.