Gilaburu Plus Power (Gilaburu PP)

Gilaburu  bitkisi,  doğada   zaman  içerisinde   yaşadığı   mikro-klima  ortamı ve doğal şartlara göre birçok farklı içerik ve genetik özelliği barındıran türlere ayrılmıştır. Kimisi daha zor şartlarda meyve vermeyi başarmışken kimisi de etken madde olarak son derece iyi meyveler verebilmiştir. Fakat tüm bu türlerin bitkileri doğal ortamda yetiştiği için arileşememiştir ve bünyelerinde virüs, spor ve mantar gibi zararlıları bulundurmaktadır. Bu durum hem kalite ve verimliliği düşürdüğü gibi hem de meyve standardizasyonunu imkansız hale getirmektedir. 
 
12 yıl süren uzun uğraş ve araştırmalar sonucunda en iyi Gilaburu genotipi tespit edilmiş, tespit edilen bu genotip arileştirilerek her açıdan yeni, özel bir genotip oluşturulmuştur. Gilaburu Plus Power (Gilaburu PP) adını verdiğimiz bu yeni ve özel genotip %100 organik kültür yetiştiriciliği için tam uygundur ve bu isimle patentlenmiştir.
 
 


UYARI:
İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir.

İnternet sitemiz aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.