GİLABURİNE ®'nin Kullanım Alanları

 

Gilaburu (Viburnum opulus L.) bitkisi ülkemizde özellikle Kayseri dolaylarında bahçelerde yetişmekte ve yetiştirilmektedir.

Bitkinin meyvelerinin Kayseri bölgesinde geleneksel olarak kullanımı yaygındır. 

Şifalı bitki olarak adlandırılan Gilaburu hakkında birçok bilimsel içerik ve etkinlik çalışması yapılmış ve etkinliği kanıtlanmıştır.

Gilaburu içeriğindeki etken madde kombinasyonu ile benzersiz bir bitkidir ve doğal, bitkisel bir gıda takviyesi olarak kullanılabilir. 

Gilaburine® Film Tablet için Kullanım Önerisi:

Dâhilen kullanım içindir.
Günde 3 kez 2’şer tablet, yemeklerle birlikte bol suyla tüketilmesi önerilmektedir.
Maksimum 4 hafta kullanım önerilir.UYARI:
İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir.

İnternet sitemiz aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.