ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ VE ADANA ÇEVRESİ PEDİATRİ HEKİMLERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 06 Nisan 2018 tarihinde Adana Seyhan Otel’de gerçekleşti.

ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ VE ADANA ÇEVRESİ PEDİATRİ HEKİMLERİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Adana çevresi Pediatri doktorlarını bir araya getiren toplantıda konuşmacılar; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serhan SAKARYA ve NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi. Toplantının Oturum Başkanlığını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nejat NARLI yaptı.