ANKARA VE İÇ ANADOLU BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLERİ; NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş CRYSTALİN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından hayvan sağlığında yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 22 Mart 2018 tarihinde Ankara Crowne Plaza Hotel’de gerçekleşti.

ATLASVET VETERİNER VE PET ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: Hipokloröz Asit” ve “Hayvan Sağlığında Yara ve Enfeksiyonların Tedavisine Yeni Bir Yaklaşım: CRYSTALİN” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Ankara ve İç Anadolu Veteriner Hekimlerini bir araya getiren toplantıda konuşmacılar; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serhan SAKARYA ve NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.