NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş; 3 – 6 Mayıs 2018 tarihinde Selçuk/İzmir Korumar Ephesus Beach & Spa Resort Hotel’de düzenlenen 5. Ulusal Diyabetik Ayak İnfeksiyonları Simpozyumu’na stant açarak katılmıştır.

KLİMİK DERNEĞİ ÜYESİ HEKİM VE HEMŞİRELERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından enfeksiyon ve yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 3 Mayıs 2018 tarihinde İzmir Selçuk’ta gerçekleşti.

KLİMİK Derneği Diyabetik Ayak İnfeksiyonları Çalışma Grubu ile ortaklaşa gerçekleştirilen kongredeki uydu sempozyumumuzda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: Hipokloröz Asit” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım: CRYSTALİN” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Uydu sempozyumu ve kongre panel toplantımızdaki konuşmacılar; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serhan SAKARYA ve NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.