DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ VE DENİZLİ İLİ KBB HEKİMLERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 29 Kasım 2018 tarihinde Denizli Şiir Otel’de gerçekleşti.

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ VE DENİZLİ İLİ KBB HEKİMLERİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Denizli çevresi KBB doktorlarını bir araya getiren toplantıda konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi. Toplantının Oturum Başkanlığını ise Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent TOPUZ yaptı.