İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI HEKİMLERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 29 Ocak 2019 tarihinde İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı’nda gerçekleşti.

İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI HEKİMLERİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları doktorlarını bir araya getiren toplantıda konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.