ANTALYA KEPEZ DEVLET HASTANESİ YENİDOĞAN VE PEDİATRİK YOĞUN BAKIM SERVİSİ HEKİM VE HEMŞİRELERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 08 Şubat 2019 tarihinde Antalya Kepez Devlet Hastanesi Yenidoğan ve Pediatrik Yoğun Bakım Servisi Eğitim Salonu’nda gerçekleşti.

ANTALYA KEPEZ DEVLET HASTANESİ YENİDOĞAN VE PEDİATRİK YOĞUN BAKIM SERVİSİ HEKİM VE HEMŞİRELERİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Antalya Kepez Devlet Hastanesi Yenidoğan ve Pediatrik Yoğun Bakım Servisi Hekim ve Hemşirelerini bir araya getiren toplantıda konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.