NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş; 27 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa Hotel’de düzenlenen 2019 Uluslararası Katılımlı Kemik&Eklem Kongresi’ne stant açarak katılmıştır.

KEMİK VE EKLEM CERRAHİSİ DERNEĞİ ÜYESİ ORTOPEDİ HEKİMLERİ; NHP İLAÇ STANDINDA ENFEKTE PROTEZ, DİYABETİK AYAK VE YARA BAKIMINDA CRYSTALİN KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ.

NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş’nin KONGRE VE KURS KATILIMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Ortopedik operasyonlar, enfeksiyonla mücadele, diyabetik ayak, cerrahi ve kronik yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen kongre; 27-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Muğla Bodrum’da gerçekleşti.

Kongre süresince NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş yetkililerince ortopedi hekimleri ile görüşülerek Yara ve Deri Bakım Solüsyonu CRYSTALİN’in tanıtımı yapılmış, hasta uygulamaları ve sonuçları ile ilgili geri bildirimler alınmıştır. Ayrıca katılımcılara “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: Hipokloröz Asit” ve “Enfekte protez operasyonlarında, diyabetik ayakta, kronik ve cerrahi yara ve enfeksiyonların tedavisinde yeni bir yaklaşım: CRYSTALİN” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.