NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş; 25 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Beyazıt Yerleşkesi’nde düzenlenen 16. CERRAHPAŞA PLASTİK CERRAHİ GÜNLERİ’ne stant açarak katılmıştır.

PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ KLİNİĞİ HEKİMLERİ; NHP İLAÇ STANDINDA CRYSTALİN KULLANIMI VE ENDİKASYONLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ.

NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş’nin KONGRE VE KURS KATILIMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Operasyonlar, enfeksiyonla mücadele, mandibula kırıkları, tümörleri ve Temporomandibuler Eklem Hastalıklarına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen kongre; 25 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti.

Kongre süresince NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş yetkililerince Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hekimleri ile görüşülerek Yara ve Deri Bakım Solüsyonu CRYSTALİN’in tanıtımı yapılmış, hasta uygulamaları ve sonuçları ile ilgili geri bildirimler alınmıştır. Ayrıca katılımcılara “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: Hipokloröz Asit” ve “Operasyonlarda, diyabetik ayakta, kronik ve cerrahi yara ve enfeksiyonların tedavisinde yeni bir yaklaşım: CRYSTALİN” konularında da güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.