İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ KLİNİĞİ HEKİM VE HEMŞİRELERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 14 Haziran 2019 tarihinde İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleşti.

İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ KLİNİĞİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Yara ve enfeksiyonlarının tedavisine yeni bir yaklaşım” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hekim ve hemşirelerini bir araya getiren toplantıda konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.