İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ HEKİMLERİ; NHP İLAÇ YARA BAKIMI VE CRYSTALİN ÜRÜN EĞİTİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

NHP İLAÇ EĞİTİM TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş tarafından cerrahi yara bakımına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen eğitim toplantısı 04 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşti.

İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ ile ortaklaşa gerçekleştirilen toplantıda “DOKU DOSTU, DUAL ETKİLİ, YENİ NESİL ANTİSEPSİ VE YARA BAKIMI”, “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve cerrahi yara bakım ajanı: CRYSTALİN” ve “Operasyonlarda, kronik ve cerrahi yara ve enfeksiyonların tedavisinde yeni bir yaklaşım: CRYSTALİN” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi hekimlerini bir araya getiren toplantıda konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.