NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş; 23 – 25 Ekim 2019 tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Konferans Salonu’nda düzenlenen II. Uygulamalı Yara Bakım Kursu’na stant açarak katılmıştır.

KLİMİK (TÜRK KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI) DERNEĞİ ve DAİÇG (DİYABETİK AYAK İNFEKSİYONLARI ÇALIŞMA GRUBU) ÜYESİ HEKİM VE HEMŞİRELERİ; NHP İLAÇ STANDINDA YARA BAKIMINDA CRYSTALİN KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ.

NHP İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş’nin KONGRE VE KURS KATILIMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Yara bakımı ve Yara Enfeksiyonlarıyla Mücadele konularına dair önemli konu başlıkları ile hayata geçirilen kurs; 23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleşti.

Kurs süresince NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş yetkililerince hekimler ve yara bakım hemşireleri ile görüşülerek Yara ve Deri Bakım Solüsyonu CRYSTALİN’in tanıtımı yapılmış, hasta uygulamaları ve sonuçları ile ilgili geri bildirimler alınmıştır. Ayrıca katılımcılara “İmmün sistemimizden gelen yeni nesil antimikrobiyal ve yara bakım ajanı: Hipokloröz Asit” ve “Yara ve enfeksiyonların tedavisine yeni bir yaklaşım: CRYSTALİN” konularında güncel ve bilimsel bilgiler aktarıldı.

Türkiye Geneli yara bakımı ile ilgilenen hekim, hemşire ve sağlık profesyonellerini bir araya getiren kursta Crystalin adına konuşmacı; NHP İlaç San. ve Tic. A.Ş Medikal Direktörü Dr. Emre ÖZTOPRAK idi.